Slide2_vitamed Slide3_vitamed Vitamed_slide9 slide_vitamed7 vitamed_slide5

AKTUALNE PROMOCJE W CENNIKU.

W ramach naszego Centrum Rehabilitacji Medycznej działa jedyny w Oświecimiu punkt pobrań Śląskich Laboratoriów Analitycznych. Tym samym nasi Klienci mogą skorzystać z bogatej oferty badań laboratoryjnych. Pełny wykaz oferowanych oznaczeń można znaleźć tutaj: http://sla.pl/oferta-badan/wykaz-badan/.

Cennik - aktualne ceny można sprawdzić na stronie laboratorium, wpisując odpowiednie badanie - https://sla.pl/sklep/

444jpg(1)

Punkt pobrań czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-12:30 [do 13:30 odbiór wyników] oraz sobota 7.00-10.30  i znajduje się na parterze naszego Centrum Rehabilitacji Medycznej. 

Śląskie Laboratoria Analityczne przygotowały także szeroką ofertę atrakcyjnych pakietów badań. Badania zakupione w ramach pakietów pozwalają na oszczędności w stosunku do badań zakupionych pojedynczo.Z ofertą pakietów zapoznać się można tutaj: http://sla.pl/oferta-badan/pakiety-badan/

Zapraszamy również rodziców z dziećmi – tutaj z pewnością będą zadowoleni z poziomu obsługi a dla Naszych najmłodszych czekają drobne gadżety nagradzające dzielność podczas badania. Osobą odpowiedzialną za rejestrację i pobieranie krwi jest pani Katarzyna. Jej umiejętności manualne pobierania krwi wyćwiczone na Szpitalnym Odziale Ratunkowym są na najwyższym poziomie. Pacjenci z pewnością mogą liczyć na jej fachowe doradztwo, uśmiech i pozytywne podejście – chociaż ostrzegamy, że może byc ono zaraźliwe i będą Państwo chcieli do Nas wracac częściej.

eee

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom za badania można płacić kartą płatniczą a większość wyników można otrzymać drogą mailową. Działamy na nowoczesnych systemach prózniowego pobierania krwi, dbamy o szczegóły ponieważ najważniejszy jest pacjent i wysoka jakość świadczonych usług.

Aby sprawdzić jak wygląda laboratorium, w którym wykonujemy badania zapraszamy na wirtualny spacer(http://sla.pl/firma/wirtualny-spacer/ 

Jeśli już Państwo u nas byliście to prosimy wypełnić Ankietę Satysfakcji Pacjenta!

Kontakt z Punktem Pobrań (Laboratorium)

 Tel.:32 416 25 51