Slide2_vitamed Slide3_vitamed Vitamed_slide9 slide_vitamed7 vitamed_slide5

AKTUALNE PROMOCJE W CENNIKU.

 
 

Drodzy Państwo, Szanowni Pacjenci

young woman 2699780 640Z wielką przyjemnością i pełnym zaufaniem mamy zaszczyt zaproponować Wam możliwości leczenia
w Ośrodku  Vitamed dysfunkcji narządu ruchu spowodowanych chorobami oraz obrażeniami pourazowymi, które należą do czołowych pod względem częstości schorzeń początku XXI wieku.
 
lato ludzie Po leczeniu farmakologicznym i operacyjnym chorób
i obrażeń narządu,  pełny powrót do życia rodzinnego, zawodowego i społecznego wymaga kompleksowej rehabilitacji. Kadra Ośrodka jest przygotowana teoretycznie i praktycznie do stosowania uznanych na świecie metod i technik fizjoterapii na bazie nowoczesnego sprzętu specjalistycznego. Porad lekarskich udzielają lekarze specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Oferujemy Państwu usługi lekarzy specjalistów w dziedzinie:
  • ortopedii
  • neurologii
  • rehabilitacji narządu ruchu
  • diagnostyki USG
  • medycyny pracy
  • medycyna naturalna, akupunktura
 
 
Poddanie się kompleksowemu leczeniu fizjoterapeutycznemu w tym Ośrodku, gwarantuje optymalne odzyskanie zdrowia, powrót do pełnej sprawności ruchowej oraz zdobycie umiejętności postępowania prozdrowotnego.
 
 * Drogi pacjencie, jeżeli posiadasz skierowanie od lekarza na konsultację u fizjoterapeuty celem ustalenia zabiegów i nie chcesz czekać na długie terminy NFZ - zapraszamy do naszej placówki gdzie nasi specjaliści pomogą dobrać odpowiednią terapię. W wielu przypadkach rehabilitację możemy zacząć praktycznie od zaraz.